סרטי הרפתקאות לצפייה ישירה


סהרה / Sahara

סהרה


אנימציה סיפורו של עג'ר, נחש צעיר ארסי, נלעג על ידי עמיתיו כי הוא עדיין לא עשה את הצעד הראשון שלו עם אווה, נסיכה מרדנית של נווה המדבר שרוצה להימלט כדי להינשא נישואים מסודרים.
שער הלוחמים / Enter The Warriors Gate

שער הלוחמים


פעולה נער המושפע ממשחק וידאו ממכר מועבר אל סין העתיקה כדי ללמוד את תורת הלחימה ולעלות את רמתו אל מול הלוחמי קונג פו המקומיים.
ללכת צפונה / Go North

ללכת צפונה


הרפתקאות חייהם של צעירים בעולם כיאוטי של אחרי קטסטרופה גלובלית. בעוד כמה שנים.
הנדידה צפונה / The Northlander

הנדידה צפונה


הרפתקאות בשנת 2961, הזמן הוא אחרי שהאנושות והטבע השיבה את הארץ. צייד בשם קיגנוס נקרא להגן על עמו. הוא נוסע על פני עמק מדברי כדי להגן על השבט שלו נגד להקה של כופרים. קיגנוס חייב למצוא דרך בה השבט שלו ישרוד.
נפיל / Fallen

נפיל


הרפתקאות נער בן 18 מגלה שהוא נפיל, חצי מלאך וחצי בן אנוש. הוא מגלה בעצמו רגישויות חדשות, מתחיל להבין שפות, וזוכה לעזרה מחסר בית שהוא בעצם מלאך בתחפושת.
הטיטאנים הצעירים – החוזה / Teen Titans: The Judas Contract

הטיטאנים הצעירים – החוזה


אנימציה טארה מרקוב היא ילדה שיש לה כוח על פני האדמה היא גם יותר ממה שהיא נראית. האם טארה היא בת ברית או איום? ומה התוכניות של שכיר החרב של הטיטאנים?
שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר / Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales

שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר


פעולה קפטן ספארו מוצא את עצמו בהרפתקה חדשה, לאחר שאיבד את מזלו, רוחות של ביש מזל נושבות לכיוונו כשרוחות רפאים של פיראטים בהנהגתו של יריבו העתיק והנורא קפטיין סאלאזר (ברדם) בורחות ממשולש השטן ונחושות להרוג כל פיראט בים כולל אותו. תקוותו היחידה של קפטן ג'ק היא קלשונו של פוסידון, חפץ עתיק יומין המעניק לאוחז בו שליטה על כל הימים.
סרט לגו באטמן / The Lego Batman Movie

סרט לגו באטמן


אנימציה באטמן יוצא למסע העצמה אישית וגם על מנת ללמוד על החשיבות של עבודת צוות במטרה להציל את גותהם מפני הג'וקר.