בית רדוף רוחות מייצר גופות רבות של בני האנוש שהעזו לחדור למסדרונותיו האפלים. עכשיו מגיעה לשם צעירה שפוגשת ילד מסתורי ופותחת דלת לזוועות בלתי ניתנות לתיאור מילולי. פשוט צריך לראות את התמונה... סרטו המצמרר של טקאשי שימיזו מוכיח שוב שניתן להכתיר את ארץ השמש העולה כבירת האימה הבלתי מעורערת של התקופה האחרונה. רימייק אמריקני, בכיכובה של שרה מישל גלר ("באפי"), בויים גם הוא בידי טקאשי שימיזו, אך ב-2005, שנתיים אחרי הסרט הזה וקודמו שיצא גם הוא ב-2003.
שימו לב שבסרט הזה וגם קודמו המקורי היפני משחקת השחקנית היפנית טאקאטו פוג'י, שמגלמת את קייקו, אז שימו לב שבגרסה האמריקאית שתגיע ממש בקרוב ל"הטינה 2", היא תחזור לגלם את דמותה של קייקו. מדליק, ומקורי, מצד הבמאי טקאשי שימיזו להחזיר את אחד השחקנים מה"טינה" היפני המקורי לרימייק האמריקאי.

תיהיה חברתי ופרגן לנו:
צפייה ישירה דרך vodlocker.com צפייה ישירה דרך nowvideo.sx צפייה ישירה דרך vidzi.tv צפייה ישירה דרך allmyvideos.net צפייה ישירה דרך wholecloud.net צפייה ישירה דרך vidto.me צפייה ישירה דרך auroravid.to צפייה ישירה דרך vidspot.net צפייה ישירה דרך exashare.com צפייה ישירה דרך streamin.to צפייה ישירה דרך uptostream.com צפייה ישירה דרך openload.co צפייה ישירה דרך playedto.me צפייה ישירה דרך thevideo.me