2014 לצפייה ישירה


איסור ונגיעה - משדר מיוחד / Isur Venegia

איסור ונגיעה - משדר מיוחד


דרמה משדר מיוחד במהלכו תשודר הדרמה "ההיפך" - סיפור אהבה אינטימי המתרחש מעבר לגבולות האסור והמותר בין בחור ישיבה (איתמר רוטשילד) לנערה חולת סרטן (קרן ברגר), שניהם בני החברה הדתית לאומית. העלילה מסופרת מנקודת מבטו של יוחאי כעבור 30 שנה (רני בלייר). היצירה מבוססת על הרומן פורץ הדרך "ההפך" של הסופר יהושע גרינברג, הראשון שעסק בגלוי בנושא כה מוצנע וטעון לציבור הדתי-לאומי, מגע פיזי בין גבר לאישה לפני הנישואין, על הפן האנושי וההלכתי שבו. תסריט ובימוי - עמיחי גרינברג בנוסף יערך דיון באולפן עם אורחים שונים על הקו הדק שמפריד בין מין לאינטימיות, ועל הביטויים השונים שלו במגזר דתי והחילוני.
מתחת לקשת / Under The Rainbow

מתחת לקשת


קומדיה לורה מאמינה באהבת אמת, גדולה מהחיים, כמו באגדות. כשהיא פוגשת בסנדרו היא חושבת שפגשה בנסיך החלומות שלה, אך בחור אחר גורם לה לשקול מחדש את עתידה. עם: אגתה בוניצר, ארתור דופונט.
אפס ביחסי אנוש / Zero Motivation

אפס ביחסי אנוש


קומדיה זוהר (דאנה איבגי), מש"קית הדואר, חייבת לשבור שיא ב'שולה המוקשים' וגם להיפטר מהתואר המפוקפק הבתולה האחרונה בבסיס. חברתה הטובה דפי (נלי תגר), מש"קית הגריסה, כותבת מכתבים באופן כפייתי לכל גורם בצה"ל (כולל לרמטכ"ל) בבקשה לעבור לשרת בקריה. החיילת החדשה תהילה מגיעה למשרד עם משימה סודית, ואילו לאירנה יש עסק עם רוח רפאים... הקצינה רמה, מלאת המוטיבציה, מנסה להשליט סדר אך חוסר שיתוף הפעולה של הבנות וגם תקרית שערורייתית אחת עלולות לפגוע לה בהמשך הקריירה הצבאית.
לא עוד סוף טוב / Not Another Happy Ending

לא עוד סוף טוב


קומדיה קומדיה רומנטית על סופרת (גילאן) שמצליחה לכתוב רק כשהיא אומללה.
בחזרה לחיים / Sein Letztes Rennen

בחזרה לחיים


קומדיה פול אברהוף היה אלוף אולימפי בשנות החמישים. כיום הוא כבר מעל גיל 70 וחי עם אשתו שהייתה המאמנת שלו בזמנו. כאשר היא נופלת בבית משכנעת אותם ביתם כי הגיע הזמן לעבור לבית אבות. החיים בבית הזקנים מדכאים אותו. לא מתאים לו להמתין בשקט לסוף והוא שואל את עצמו האם זהו זה? פול מחליט לרוץ פעם אחת נוספת ולעשות את המרתון של ברלין. הוא מתחיל במשטר אימונים עליו מפקחת אישתו. הדבר גורם למהומה בבית האבות. חלק מהחברים תומכים, חלקם מתנגדים. אך פול נחוש בדעתו לעבור את כל המכשולים ולחזור לחיים.
סיבוב חופשי / Free Ride

סיבוב חופשי


אקשן אמא חד הורית נקלעת לסחור בסמים בפלורידה במהלך שנות ה-70 המאוחרות על מנת לגרום לחיים טובים יותר עבורה ועבור שתי בנותיה.
ריקוד צמוד / Lap Dance

ריקוד צמוד


דרמה שחקנית שאפתנית מפרה את הסכם עם הארוס שלה ולוקחת עבודה כרקדנית אקזוטית כדי לטפל באביה שחולה בסרטן. ברגע שההסכם בן בני הזוג הופר, חייהם משתנים לנצח. הסרט מבוסס על סיפורו האמיתי של הבמאי גרג קרטר והחברה שלו.
האויבת שלי, השותפה שלי / My Enemy, My Partner

האויבת שלי, השותפה שלי


דוקומנטריה שתי נשים, האחת פלסטינית מרמאללה והשנייה ישראלית, קיבוצניקית מעמק יזרעאל, מנסות להפוך את העסק המשותף שלהן לסיפור הצלחה כנגד כל הסיכויים. הסרט מתחיל בזמן של שקט ביטחוני ומסתיים בקיץ 2014, עם תחילת המלחמה האחרונה.
בלגן בג'ונגל (מדובב) / Jungle Shuffle

בלגן בג'ונגל (מדובב)


אנימציה מאנו וסאשה הם שני דביבונים צעירים שגרים ביער גשם במקסיקו, ומאוד מאוהבים זה בזו! הבעיה היחידה היא שסאשה הינה בתו של ראש השבט ומאנו הוא ״עושה הצרות״ של השבט, לכן המלך החליט לשלוח אותו לחיות לבד בג׳ונגל. כאשר סאשה נתפסת על ידי ציידים, מאנו חובר לצ׳אי, קוף תוסס ואמיץ, וביחד הם יוצאים להרפתקה מרגשת כדי להציל את נסיכת הדביבונים - וגם להחזיר את מאנו לשבט. שיעור מעורר השראה על חברות ועל מערכת היחסים שלהם - ושלנו - עם הטבע.
רקדן המדבר / Desert Dancer

רקדן המדבר


דרמה אפשין מסכן את הכל כדי להקים להקת מחול בתוך ארץ מולדתו איראן שהכל שם לא יציב מהבחינה הפוליטית והאיסור של האומה בריקודים.
מנותב / Redirected

מנותב


קומדיה ארבעה חברים - ג'ון, בן, טים ומיכאל - הפכו שודדים לראשונה, נתקעים במזרח אירופה בסדרה של כישלונות וצריכים למצוא את דרכם חזרה הביתה. לשם כך, הם יצטרכו להתגבר על רוצחים, זונות, שוטרים מושחתים, מבריחים ועוד, כל זאת תוך גילוי מחדש אחד של השני כחברים
שודדי הפיצוחים (מדובב) / The Nut Job

שודדי הפיצוחים (מדובב)


אנימציה סנאי בודד זועם לאחר שגורש מהפארק שלו, ומתחייב לשרוד בעיר. למזלו, הוא מגיע לדבר היחיד שעלול להציל את חייו ואת ושאר קהילת הפארק, בזמן שהם מתכוננים לחורף - חנות האגוזים של מורי.
למה זה מגיע לי? / Serial (Bad) Weddings / Qu'est-Ce Qu'on A Fait Au Bon Dieu?

למה זה מגיע לי?


קומדיה אחרי ששלוש בנותיהם נישאו למוסלמי, סיני ויהודי, שמחים בני הזוג ורניי, צרפתים קתולים לבנים, לשמוע כי בת הזקונים עומדת לשאת בחור קתולי. הבעיה היחידה היא ששארל הוא גבר שחור מחוף השנהב. בעוד כל המשפחה משלבת ידים כדי למנוע את הנישואין, מתברר כי גם אבי החתן לא משתגע על השידוך. עם תסריט זריז, משחק פרוע והעדר תקינות פוליטית, עם ביקורת חברתית שעטופה כקומדיה עממית, "למה זה מגיע לי" הוא הלהיט הגדול של הקולנוע הצרפתי בשנה האחרונה.
כשהמשחק עומד מלכת / When The Game Stands Tall

כשהמשחק עומד מלכת


דרמה דרמת הספורט של תומאס קארטר, המגוללת את סיפורה האמיתי של קבוצת פוטבול בתיכון דה לה סאל מקליפורניה, אשר מחזיקה ברצף הניצחונות הארוך ביותר בכל ענפי הספורט בארצות הברית (151 משחקים לאורך 12 עונות). ג'ים קאביזייל מגלם את המאמן האגדי בוב לדוסר, שהנהיג את הקמפיין הבלתי נתפס הזה שגבה מחיר אישי וקבוצתי ממנו ומשחקניו - במיוחד אחרי שהרצף נקטע, משהו שאף אחד לא היה מורגל אליו.
משחקי הפסטיגל / Festigal Games

משחקי הפסטיגל


מוסיקלי בפסטיגל 2014 שייקרא השנה משחקי הפסטיגל יופיעו: אלי פיניש, מריאנו אידלמן, דניאל מורשת, אליאנה תדהר, רוני דלומי, תובל שפיר, לי בירן, טל מוסרי, עומר דרור, שיר מורנו, דנה פרידר, אודי ואביעד, שירן סנדל, דניאל ליטמן, עידו בי וצוקי. אורחת הפסטיגל השנה: ירדנה ארזי.
עמי ותמי הרפתקה מתוקה / Hansel And Gretel Sweet Adventure

עמי ותמי הרפתקה מתוקה


מוסיקלי אגדת הילדים הקלאסית "עמי ותמי" עולה בעיבוד מחודש בחנוכה 2014 בהשתתפות כוכבי הילדים: ליאור כהן (גאליס), אסף הרץ (אליפים), דניאל מייזלר (פרדי שאוהב חיות) ובתפקיד המכשפה – ניקול ראידמן..... הקלסיקה המוכרת והאהובה של האחים גרים מתעוררת לחיים בגרסת מחזמר ובחגיגה ענקית, צבעונית, מצחיקה ומפתיעה. עמי ותמי מגיעים לביקור בחווה של הדוד פרדי ויוצאים למסע מרתק ביער בעקבות משאלות ליבם. בדרך הם עוברים חוויות שונות ומשונות, פוגשים דמויות צבעוניות ומפתיעות ומגלים מה הם הדברים החשובים באמת...
מותק בממלכת הקרח / Baby Kingdom Of Ice

מותק בממלכת הקרח


מוסיקלי הופ! מותק של פסטיבל - מגיע לממלכת הקרח. האירוע הכי חגיגי לגילאי שנתיים ומעלה, חוזר ומאחד על במה אחת את כל הכוכבים הגדולים של הקטנטנים במופע. בהשתתפות מיכל ינאי, טוביה צפיר, דוד חיים, מיכל הקטנה, עדי הימלבלוי, עודד פז, שי ורועי, יעל ועומרי, גילי בא לבקר ומולי וצומי. מלבד הכוכבים, משתתפים במופע מחליקים מחו"ל, שישולבו לאורך הסיפור.
הדרקון המתוק שלי / My Sweet Dragon

הדרקון המתוק שלי


מוסיקלי איחוד נדיר וחד פעמי של שני כוכבי הילדים הגדולים ביותר בישראל, יובל המבולבל ורינת גבאי, על במה אחת, במחזמר רב משתתפים מיוחד לחנוכה 2014. מוכנים להרפתקה חדשה? עלילת ההצגה מבוססת על סרט הילדים המצליח "הדרקון הראשון שלי" ומספרת על שני חברים טובים, רינת ויובל, שגרים בשכונה שקטה ופתאום זוכים לביקור של חבר חדש, דרקון קטן שאותו הם נאלצים ללמד כיצד להסתדר בעולמם של האנשים ואף להצילו מידי מנהל הקרקס המרושע שמעוניין לנצל אותו ולהשתמש בו בקרקס שלו.
גיבורי האור - הדור הבא / Heroes Of Light - The Next Generation

גיבורי האור - הדור הבא


מוסיקלי אסתי גינזבורג לראשונה על הבמות בהפקת חנוכה גדולה ומרהיבה בתפקיד הנסיכה חלומית. גיבורי האור, הדור הבא, מיקי, רוי בוי וקופיקו, עסוקים בשגרת יומם המצחיקה. שיגועים ושירים, תעלולים ומתיחות ממלאים את יומם. הם לגמרי לא מודעים לכך שבטירת האופל מתכנסת ישיבת חירום של גיבורים מסוג אחר. גיבורי האופל. חבורת הרעים מסיפורי האגדות, בהנהגת קפטן הוק, החליטה לתבוע את עלבונם. נמאס להם שאת כל התהילה קוטפות הדמויות הטובות: כיפה אדומה, פינוקיו ושלגייה. מעתה ואילך הם ישנו את סופי האגדות כך שהרעים ינצחו. אל טירת האופל מתגנבת הנסיכה "חלומית" (אסתי גינזבורג) שמדווחת בזמן אמת למפקדת הגיבורים על הצרות המתקרבות. שלישיית הגיבורים הם כח המשימה המיוחד של הנסיכה חלומית, אותה היא מפעילה רק במצבים מסובכים ומורכבים. גיבורי האור מתגייסים למשימה, ומהמפקדה המשוכללת הם משגרים את עצמם לאגדות על מנת להציל את היום. הדרך לפתרון תהיה מלאה בהפתעות ומכשולים, אבל גם בחברות, אהבה, ובשירים.
המועדון של ג'ימי / Jimmy's Hall

המועדון של ג'ימי


דרמה "המועדון של ג'ימי" מציג פיסה היסטורית על איכרי אירלנד הנאבקים על עצמאותם תוך כדי שהם סופגים אלימות קשה והתרסות מהשליטים הבריטים או מהכפייה הדתית.
שושנה חלוץ מרכזי / Kicking Out Shoshana

שושנה חלוץ מרכזי


קומדיה עמי שושן, הוא חלוץ "בני ירושלים", כוכב-על בבירה. בכניסה למועדון הוא נתקל במירית ומתאהב בה ממבט ראשון, מבלי לדעת שהיא רכושו הבלעדי של "כושי" בוקובזה, עבריין ירושלמי בכיר. ועם "כושי" כידוע, ממש לא כדאי להתעסק. "כושי" מוכן לחוס על חייו של שושן, בתנאי שיכנס מסיבת עיתונאים ויבשר לאומה בשידור חי שהוא הומוסקסואל.
פגישה והחלפה / Date And Switch

פגישה והחלפה


קומדיה שני חבר'ה שעושים הסכם לאבד את בתוליהם לפני נשף הסיום, מגלים כי הידידות שלהם נבחנת כאשר אחד מהם יוצא מהארון.
ספיישל פרנקו ורוגן (עירומים ומפוחדים) / Naked And Afraid - Special Franco And Roge

ספיישל פרנקו ורוגן (עירומים ומפוחדים)


2014 "עירומים ומפוחדים" היא תוכנית ריאליטי של ערוץ דיסקברי, שבמסגרתה נעזבים גבר ואישה עירומים כביום היוולדם באמצע הג'ונגל למשך 3 שבועות ללא מזון, מים או מחסה. לרגל סיום העונה השלישית (ולקידום הסרט "ריאיון סוף"), הוחלט על בימוי ספיישל פארודי קצר של הסדרה בכיכובם של פרנקו ורוגן. התוצאה המצחיקה למדי מופיעה כאן מולכם.
שבויה / Captives

שבויה


מותחן טנדר עוצר ליד מזנון לצד הדרך. נהג הרכב - מת'יו ליין (ראיין ריינולדס) יורד מהטנדר, ללא חשש לביטחון בתו שמחכה לו במושב האחורי, הוא מבטיח להביא לה גלידה. בשובו, הוא מגלה שהיא נעלמה. אחרי 8 שנים בהן החיפושים נעצרו עקב חוסר בקצה חוט, מגלים ההורים סימן חיים ועקבות אשר יובילו אותם למסע כנגד הזמן בניסיון לפתרון תעלומת החטיפה.
למעלה