2015 לצפייה ישירה


העונה היפה / La Belle Saison

העונה היפה


דרמה . דלפין בת ה-23 היא בתו של חקלאי, שמגיעה לפריז בתקווה להיהפך לעצמאית. היא חולמת על ניהול חווה משלה יום אחד, עניין לא מתבקש בכלל בהתחשב בתקופה בה היא חיה. קרול בת ה-35 היא פריזאית נשואה, שמגיבה היטב להתעוררות תנועת הפמיניזם של אותם הימים. כשדלפין וקרול ייפגשו, מערכת יחסים לא צפויה תתפתח בין השתיים. כשדלפין תאלץ לחזור לחווה של אביה, אתגרים חדשים יצוצו. דרמה מרגשת שביימה קתרין קורסיני (The New Eve), זוכה פרס בפסטיבל לוקרנו.
נערה כמוה / A Girl Like Her

נערה כמוה


דרמה ג'סיקה ברנס מגייסת את עזרתה של חברתה הטובה ביותר, בריאן, כדי לתעד את הטרדה האכזרית שחוותה מחברתה לשעבר, אייברי קלר, אחת התלמידות הפופולרית ביותר של דרום ברוקדייל.
6 שנים / 6 Years

6 שנים


דרמה זוג צעיר שנקשר לכאורה באהבה אידיאלית, עד לרגע שהקשר מתחיל להיפרם. רגעים בלתי צפוים המטלטלים אותם בדרך הפכפכה ואלימה ומאימים על העתיד שהם תכננו.
איך לתכנן אורגייה בעיר קטנה / How To Plan An Orgy In A Small Town

איך לתכנן אורגייה בעיר קטנה


קומדיה כאשר "עיר הפריצות" מדירה אתהמין מן התושבים וקאסי קרנסטון חוזרת להלוויה של אמא שלה העניינים מתחילים לקבל תפנית בעיירה הקטנה של רידג כשקבוצה של עירוניים, כל אחד עם המניעים שלו, מנסים לשכנע אותה לתכנן אורגיה המונית.
חלומות בארסה / Barca Dreams

חלומות בארסה


דוקומנטרי סיפורה המדהים של קבוצת הכדרוגל מהפופולאריות ביותר בעולם - ברצלונה, עם כוכבה הבלתי מעורער - ליאונל מסי, מאמנה לשעבר פפ גוארדיולה, ויוהאן קרויף שהלך לעולמו אך מגע קסמו לא מש מקרבה.